Veranet.pl - Usługi informatyczne Kraków

Ile kosztuje nowa strona WWW?

Zastanawiają się Państwo jakie elementy składają się na pełną stronę internetową oraz ile to wszystko kosztuje. Punktowo wyszczególnimy ile ta usługa kosztuje oraz co w ramach niej wykonujemy.

  • Serwer oraz domena. Koszt domeny to zwykle kwota 50-100 zł rocznie, przy czym pierwszy rok jest darmowy. Do tego abonament za miejsce na serwerze to kwota od 120 zł. Cena jest zależna od wybranego pakietu, można się z nimi zapoznać w dziale hosting.
  • Projekt graficzny. Jest to tak zwany szablon strony. Przygotowanie rysunku dopasowanego do Twoich wymagań przez grafika to kwota od 300 do 2000 zł.
  • Stworzenie strony z projektu graficznego. Popularnie czynność nazywana pocięciem strony, dopasowaniem podstron oraz dodaniem tekstów i grafik. Jest to kwota około 300 zł, zależna od ilości podstron oraz informacji/grafik, które mają się na niej pojawić.
  • Opcjonalne - podpięcie panelu zarządzania. Niektórzy lubią zarządzać swoją stroną własnymi rękoma. Specjalnie do tego przygotowaliśmy nasz autorski system zarządzania treścią, który pozwoli Państwu w łatwy sposób dodawać, edytować i usuwać treści na stronie. Jest to kwota około 500 zł, zależna od ilości podstron.

Jak Państwo widzą cena jest wyłącznie zależna od wymagań. Przedstaw nam swoje pomysły a my przedstawimy Ci szczegółową ofertę.

Zapytaj o naszą ofertę

Zazwoń do nas Napisz do nas
Copywrite © 2011 Veranet.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Veranet.pl