Veranet.pl - Usługi informatyczne Kraków

Nasze marki

Stery.pl

Po prostu...

Stery.pl to aplikacja webowa bazująca na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych, której celem jest maksymalne zautomatyzowanie przepływu informacji w firmie. To swoiste połączenie systemów ticketowych oraz systemów elektronicznego obiegu dokumentów z systemami CRM.

Modułowość aplikacji pozwala klientowi na wybór funkcji, z których chciałby skorzystać, pozwalając na prace w jednej chwili z prostym narzędziemiem obsługi poczty elektronicznej i współdzielonych kalendarzy w grupie do zaawansowanych systemów zgłoszeniowych i bibliotek dokumentów.

icon

Wiadomości

Moduł wiadomości, z którym zintegrujesz dowolne konto pocztowe. W pełni zintegrowany z pozostałymi komponentami pozwoli na proste tworzenie zgłoszeń, rejestrowanie korespondencji oraz przepływu informacji z kontrahentem.
icon

Dokumenty

Możliwość przechowywania dokumentów oraz możliwość swobodnego ich przepływu. Trzymaj dokumenty w folderach prywatnych, udostępniaj je grupą pracowników, a nawet całej firmie.
icon

Kalendarz

Prosto i szybko zaplanuj swój, lub swoich pracowników, dzień pracy. Przeglądaj plan dnia całej firmy oraz powiązuj wydarzenia z kontrahentami i zgłoszeniami.
icon

Zgłoszenia

Ułatwij przepływ informacji w swojej firmie. Twórz zgłoszenia i przypisuj je do grup pracowników lub konkretnych osób. Komentuj, dodawaj załączniki i monitoruj historie wydarzeń.
Copywrite © 2011 Veranet.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Veranet.pl